Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak AKTİF HALI YIKAMA 1997 yılından günümüze, çağdaş ekipmanlarıyla özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profosyenel kadrolarıyla, akıllı binalar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, endüstriyel tesisler, bankalar ve finansal kurumlar, hastaneler, toplu konutlar, sosyal ve spor tesislerine hizmet vermektedir. En küçük ev biriminden en büyük kompleks Tesislere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeden hizmetin gerçekleşmesi esastır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Halılarınızın temizlik ve bakımı konusunda bize ayırdığınız zaman ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Halılarınızın temizliği için göstermiş olduğunuz özeni ve bu özenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sağlıklı bir yaşamın temel şartı bilimsel temizliktir. Yaşadığınız her yerin temiz , bakımlı,dezenfekte edilmiş ve olabildiğince hijyenik olması çağımızın gereğidir.17 yıllık tecrübe ve deneyimimiz, kalifiye elemanlarla günümüzün teknolojisine uygun ve kesin sonuç veren alet,makina ve deterjanlarımızla profesyonelce hizmet veriyoruz. Tecrübemizin müşterilerimizle paylaşımı , güler yüzlü,dürüst ve iyi niyete dayanan hizmet büyümenin anahtarıdır.AKTİF HALI YIKAMA sizleri,yaşamı daha da güzelleştirmeye davet ediyor.


>Firmamız 17 yıl önce 1997 yılında kurulmuş Bakırköy'de  faaliyetine Halı Yıkama olarak başlamış ve halen devam etmektedir.

>Halı yıkama sektöründe 17  yıldır hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde İstanbulun’un önde gelen isimlerinden bir tanesidir.

>Kurutma sistemi 1500 m2 halı alabilecek kapasiteye sahiptir.

>Kurutma işlemini azami 5 saat içinde gerçekleştirilir.

>Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır.

>Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir.

>Firmamız güleryüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir.

>Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri menmuniyeti sağlamayı garanti eder.

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİ TALEPLERİNİ  TAAHHÜT EDİLDİĞİ ZAMANDA  VE  STANDARTTA SUNMAK VE  DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK.

VİZYONUMUZ

HALI YIKAMA SEKTÖRÜNDE  BİR NUMARA OLMAK  VE  TÜM MÜŞTERİLERİMİZE AYNI HİZMETİ  4 MEVSİM BOYUNCA  SUNMAK.